Avsavip.com: Avşa Adası Otellerine Ulaşmanın Hızlı Yolu

Avsavip.com: Avşa Adası Otellerine Ulaşmanın Hızlı Yolu

0

Tatile çıkmadan önce internet üzerinden yapılan araştırmaların ülkemizde %95’e ulaştığı şu günlerde birbiri ardına gelen otel rehberi girişimlerine geçtiğimiz yıl avsavip.com‘da eklendi.

Güney Marmara’nın güzide tatil beldesi Avşa Adası’ndaki otellerin tanıtımlarının yüzde yüz özgün bilgiler ve gerçek görsellerle tanıtıldığı tatil rehberi girişiminde geçtiğimiz yıl tesis sayısı 25’i geçerken bu yılın ikinci çeyreğinde bu sayının 100’ü bulması hedefleniyor.

bahar-motel-avsa

Bölgede 350’den fazla kayıtlı tesis yer alıyor!

Coğrafi Konum itibari ile ada olan Avşa’da resmi kayıtlara göre 350’den fazla otel, apart ve pansiyon bulunuyor. Fiyatların 25 TL’den 150 TL’ye kadar dönemsel ve tesise göre değiştiği Avşa‘da her yıl 1 milyonu aşkın tatilci misafir ediliyor. Sezonun okulların kapanması ile birlikte açıldığı adada eylül ayının sonuna kadar yaz tatilinizi geçirmeniz mümkün. Ada etrafını çevrileyen koylar ve şarabı ile meşhur Avşa’da eğer sizlerde bu yaz tatilinizi geçirmek istiyorsanız www.avsavip.com web sitesindeki otellerden tesis ile iletişime geçerek komisyon ödemeden rezervasyon yapabilirsiniz.

Son olarak Avşa Adası‘na gelmeden önce mutlaka konaklayacağınız tesisi belirlemeli ve ön rezervasyonunuzu yaptırmalısınız.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK