Apple, Nisan ayında iPhone 4S ve iPad 2 üzeri cihazlari için iOS 8.3 versiyonunu sunmuştu. Güncellemenin öne çıkan yeniliklerinden en önemlisi Türkçe Siri idi. Şimdi ise ara sürüm olmadan iOS 8.4 karşımıza çıkıyor.

30 Haziran’da sunacağı iOS 8.4 güncellemesi ile Apple Music özelliği karşımıza çıkacak. Spotify ve Deezer tarzında olacak bir uygulama. iOS’un içerdiği Müzik uygulamasına eklenmiş halde gelecek. Apple’ın 7/24 kullanılacak bu radyosu diğerlerini geride bırakabilir. Başlangıçta 30 milyondan fazla şarkı yer alacağı söz konusu. Aynı zamanda Taylor Swift gibi çeşitli sanatçılar da destek veriyor.

Edindiğimiz bilgiye göre Apple Music ilk 3 ay ücretsiz olacak. Ardından aylık bireysel abonelik için 9,99 TL, 6 kişiye kadar olan aile paylaşımı destekli abonelik için 14,99 TL olarak görünüyor.

Güncellemeyi cihazlarınıza yüklemek için yarın saat 18:00’dan sonra Ayarlar -> Genel -> Yazılım Güncelleme menüsünü takip edip ya da bilgisayarınıza USB ile bağlayıp iTunes aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK