Gone ile Gereksiz Eşyalarınızdan Kurtulun

Gone ile Gereksiz Eşyalarınızdan Kurtulun

0

Gone, size istenmeyen eşyalardan kurtulmanızı sağlayacak bir uygulama. Üstelik tek yapmanız gereken ürünün resmini çekerek birkaç önemli bilgi girmek. Daha sonra her şey sizin yerinize yapılıyor ve paranız hesabınıza yatırılıyor. Fiyatı 100$ üzerinde olan her ürün için bunu yapabiliyorsunuz.

Gone geçtiğimiz Temmuz ayında San Francisco ve Austin şehirlerinde uygulamaya geçti. Uygulama oldukça karmaşık bir fiyatlandırma algoritmasına sahip. Gone, başta Amazon ve Ebay olmak üzere çevredeki tüm mağazaları tarıyor ve ürününüz için en iyi fiyatı belirliyor.

Gone, 16$ nakliye ücreti talep etmekte ve her ürün satışından %20 komisyon almakta. Şirket ise bu durumda ürünlerin satılmasından ve paranın alıcıdan satıcıya iletilmesinden sorumlu. Geçtiğimiz yıl bu yolla 100.000 kişi gereksiz eşyalarını satmış bulunmakta.

Gone, her ürünü algılayabilme kapasitesine sahip, öyle ki uygulama ile eşinizin resmini çektiğinizde, size “Üzgünüz. İnsanlardan kurtulmanızı sağlayamıyoruz” mesajını veriyor.

Şirketin sahibi Orlando bu servisin önümüzdeki 2 ay içerisinde New York, Seattle ve Boston’da da başlayacağını belirtti. Bu güzel projesinin ülkemizde kullanılmaya başlanmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Gone şu an için sadece AppStore’da bulunuyor. Uygulamayı edinmek için AppStore‘dan indirebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK