Su Siparişi Uygulaması: “BiSU”

Su Siparişi Uygulaması: “BiSU”

0

Seneler önce su siparişi vermek için şubeyi aradığımızda her defasında adresimizi istiyorlardı. Birkaç sene önce ise telefon numarası ile eşleştirilen adres sayesinde sadece kaç damacana istediğimizi söylüyoruz ve kısa zamanda hizmet sağlanmış oluyor.

Günümüzde günlük veya sektörel işlerimiz için birçok mobil uygulama kullanıyoruz. Yemek siparişi, kargo takibi vb. hizmetlerinden kolaylıkla yararlanmaktayız. Su siparişini de mobil cihazlardan vermek mutlaka birçoğumuzun aklına gelmiştir. Bu düşünce Ozan Alptekin ve Ergin Üner tarafından hayata geçirildi, BiSU olarak adlandırıldı. Ayrıca TEB Melek yatırım ağı üyesi M. Murat Kocaağa ve Cem Ceyhan’ın bireysel yatırımlarını aldı.

Uygulama, içeriğinde 20 farklı su firması bulunduruyor. Ayrıca bu firmaların güncel kampanyalarını da görüp yararlanabiliyoruz ve ileri zamanlı olarak sipariş verebiliyoruz. Şimdilik sadece kapıda ödeme seçeneği sunan uygulamanın, online ödeme seçeneğinin üzerinde de çalışılıyor. Bir süre sonra Apple Watch uygulaması olarak da kullanıcılara sunulacak.

8 kişilik bir yazılımcı ekibinin (Appcent) 4 aylık çalışması sonucunda genel hatlarıyla çalışan uygulama, kısa bir süre içerisinde hatalarından arındırılarak 6 Eylül tarihinde kullanıcılara sunuldu. Google Play ve AppStore‘dan uygulamayı edinebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK