ÜSİMP PATENT FUARI 2015

ÜSİMP PATENT FUARI 2015

0

Teknoloji Transfer Ofisleri’nin (TTO) teknoloji portföylerini, sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtım süreçlerinde destek olmak, sinerji ortamı yaratmak ve üniversite ile yatırımcıların tek bir noktada buluşmasını sağlamak amacıyla; ÜSİMP (Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu) tarafından 11-12 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Harbiye’deki Askeri Müze binasında ulusal çapta bir “Patent Fuarı” düzenlenecektir.

Teknoloji Transfer Ofisleri (TTO’lar) kendi portföylerinden seçtikleri ve ticarileştirilme değeri yüksek patentli teknolojilerini “ÜSİMP Patent FUARI”’nda tanıtacaklardır.

Firmalar ve Üniversite patentleri arasında ikili görüşmelerin (B2B) yapılacağı, panellerin ve patent vekil firmalarının stantlarının yer alacağı ÜSİMP Patent Fuarı hakkında detaylı bilgi için http://www.usimppatentfuari.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

patent-fuari

Katılım için:

  • Firmalar, patent sahibi Teknoloji Transfer Ofisleri (TTO) ile B2B-İkili görüşme yapmak için başvuru yapabilir.
  • Patentlerini sergilemek isteyen ve B2B-İkili görüşmelere katılmak isteyen TTO’lar katılım için usimp@usimp.org.tr adresinden ulaşabilirler.
  • Üniversitesinde TTO bulunmayan araştırmacılar bireysel başvuruda bulunmak için usimp@usimp.org.tr adresinden iletişim sağlayabilirler.

ÜSİMP (Üniversite-Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu)
http://www.usimp.org.tr/

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK