İzmir Girişim Zirvesi 17 Aralık’ta İkinci Kez Gerçekleşiyor

İzmir Girişim Zirvesi 17 Aralık’ta İkinci Kez Gerçekleşiyor

0

İzmir’in alanındaki ilk ve tek zirvesi olan İzmir Girişim Zirvesi, ikinci kez İzmir ekosistemi ile buluşuyor.
İlki 5 Aralık 2015’de gerçekleşen İzmir Girişim Zirvesi’nde 10 kadar girişim, melek yatırımcılardan ve mentorlerden oluşan jüri karşısında sunum yapmış ve KipU girişimi birinci olarak melek yatırım ağları ile yoluna devam etmişti.

İkinci kez gerçekleşecek olan zirve; İzmir’in bilişim girişimciliği alanındaki öncü genç markası Aldenard, Originn Coworking Space ve Yaşar Üniversitesi BTTO ortaklığı ile 17 Aralık’ta Originn’de gerçekleşecek. Zirvenin sponsorları arasında ise Teknopark İzmir, AR Pandora, Orangepv ve Webportaj bulunuyor.

İzmir Girişim Zirvesi 16

Popüler girişimlerin kurucuları olarak; Ekim Nazım Kaya – Botego, Kemal Akçalı – AR Pandora, Caner Bayraktar – Tamindir, Efecan Erdur – Kolay İK, Berke Sarpaş – Girişim Savaşçısı, Andaç Türkmen – Paraşüt gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı zirvede, yapılan sunumları neticesinde genç girişimleri değerlendirecek jüride ise Joachim Behrendt – BIC Angels, Enis Hulli – 500 Startups, Numan Numan – 212 Capital gibi isimler bulunuyor.

İzmir Girişimcilik ekosistemini buluşturan en önemli etkinlik-zirve olan İzmir Girişim Zirvesi’ne katılmak ve bilet almak için www.izmirgirisimzirvesi.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK