İzmirli Girişimci Adaylarına Müjde, CaseCampus Yeni Mezunlarını Bekliyor !

İzmirli Girişimci Adaylarına Müjde, CaseCampus Yeni Mezunlarını Bekliyor !

0

İzmir’de yer alan girişimcilik etkinlikleri-oluşumları bizi her zaman mutlu ediyor. Bu seferki girişimcilik aktivitesi İzmir merkezli olmasa da, İzmir’de yapılması bizler için mutluluk verici.
Akbank desteğiyle Bahar 2016 Dönemi’ni 98 mezunu ile tamamlayan CaseCampus, Sonbahar 2016 Dönemi için girişimci ruhu olan gençleri İzmir’e çağırıyor. İlkbahar dönemi konferanslarını İstanbul’da gerçekleştiren CaseCampus, Sonbahar Dönemi konferanslarını İzmir’de düzenleyerek girişimcilikle ilgilenen, üniversite 3./4. sınıf lisans veya lisansüstü öğrencisi (bölüm fark etmiyor), son 5 yıl içinde mezun olmuş ve çoğunlukla İzmir ve çevre şehirlerden gelen adayların başvurularını bekliyor.

CaseCampus Nedir?

Endeavor Girişimci Şirketleri’nin başarılı girişimcileri, tecrübelerini CaseCampus Vaka Çalışmaları Programı ile genç girişimci adaylarıyla paylaşacak. Başvuru sürecini olumlu geçiren girişimci adayları, başarıya gidilen yolda karşılarına çıkabilecek her türlü mücadeleyi İzmir’de düzenlenecek olan üç canlı konferans kapsamında öyküler, vaka çalışmaları ve videolu anlatımlar aracılığıyla tecrübe edecek!

Program bitiminde ise iş fikirlerini gerçekleştirmek isteyen ve seçilen mezunlar; Endeavor Türkiye Mentorları’ndan destek alma ve TalentCampus ile Endeavor Türkiye ağında bulunan VC, melek yatırım ağları, start-up’lar ve inkübasyon merkezleri ile Akbank’ta staj şansı kazanacak!

Nasıl Başvurabilirim?

Amacı alanında uzman kişilerle girişimcilik hayali kuran öğrencileri bir araya getirmek olan CaseCampus, deneyimsel öğrenme ile katılımcılara girişimcilik becerisi kazandırmakla kalmayıp, aynı zamanda geleceğin yaratıcı ve başarılı liderlerine de fırsat sunmuş oluyor.

CaseCampus Sonbahar 2016 Programı seçili 72 kişiye programa ücretsiz katılım imkanı sunuyor. Kasım 2016’da başlayacak ve Ocak 2017’da tamamlanacak bu 10 haftalık iddialı maratona ve topluluğa dahil olmak isteyen adaylar, www.casecampus.org adresinden online olarak başvurularını iletebilirler.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK