Labirenti Sanal Gerçeklik ile Deneyimleyin

Labirenti Sanal Gerçeklik ile Deneyimleyin

0

Teknolojinin hayatımızın her alanında önem taşıdığı günlerde online oyunlarla birlikte VR oyunları ve simülasyonları da daha çok tercih edilmeye başladı. Türkiye’nin VR alanında gelişimine katkıda bulunmak isteyen genç bir ekip olan AFAGaming, VR (Sanal Gerçeklik) ile mobil cihazlardan ya da bulmacalardan alışık olduğumuz Labirenti birleştirerek güzel bir oyun ortaya çıkarmış.

Dünyaya yetişmeyi amaçlayan AFAGaming’in tasarladığı Labirent VR oyununda 5 farklı labirent haritası görüyoruz. Menü tasarımı da dahil olmak üzere, dokunmayı gerektirmeden sadece kafa hareketleriyle yön bulmak mümkün. Oyuna belirli bir yükseklikten başlayan karakterin, 15 saniye boyunca labirent içinde ilerleyeceği yolları aklında tutması gerekiyor. 15 saniye sonrasında otomatik yürümenin aktif olmasıyla birlikte karakter hareket etmeye başlıyor.
labirent-vr-menu

Menü butonlarının 4 saniye üzerinde kalmasının yeterli olduğu Labirent VR’da gözlüğü olmayan kullanıcılar için Menü’de “Mod-On-Off” seçeneği bulunmakta. Bu sayede VR gözlüğe sahip olmayan kullanıcılar da telefonu çevirerek oyunu istediği gibi oynayabilir. Her yaştan oyuncunun keyifli vakit geçirerek oynayabilececeği Labirent VR oyununu buraya tıklayarak Play Store’dan indirebilirsiniz.

Oyundan Görseller:

labirent-vr-1 labirent-vr-2AFA Gaming ile iletişime geçmek için info@afagaming.com adresine mail atabilirsiniz. İyi oyunlar !

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK