Meetard Firma & Girişim Ziyaretleri

Meetard Firma & Girişim Ziyaretleri

0

İzmir’de yer alan girişimciler-stajyerler-geliştiriciler ve girişimler-firmalar-teknoparklar arasında network oluşturmayı hedefleyen, bu network aracılığı ile yeni iş ortaklıklarının ve kazanımların oluşmasını amaçlayan Meetard, İzmir’de bir ilk olarak 15-16 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek.

17 Aralık’ta gerçekleşecek olan İzmir Girişim Zirvesi ile tamamlayıcı bir etkinlik olan Meetard’ta girişimciler ve geliştiriciler, program dahilindeki saatlerde firmaların-markaların ofislerine konuk olarak networking, staj & iş imkanı şansı elde etmiş olacaklar.

Bünyesinde 14 adet markayı barındıran Meetard, İzmir’in önemli internet markalarından Tamindir, Webtekno gibi markaların yanında web, yazılım, SEO, dijital medya, hosting, tasarım ve arttırılmış gerçeklik firmaları ile teknoparkları da bünyesinde bulunduruyor.

Özellikle üniversite öğrencilerinin ve geliştiricilerin staj & iş olanakları için kaçırmaması gereken bir etkinlik olan Meetard Firma & Girişim Ziyaretleri’ne katılmak ve detaylı bilgi almak için web sitesi meetard.com’u ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK