Mobil Yemek Tarifleri Web’de Başarıyı Yakaladı

Mobil Yemek Tarifleri Web’de Başarıyı Yakaladı

0

Google Play market’te uzun süre “Yemek Tarifleri” kelimesinde ilk sırada yer alan ve Yaşam Tarzı kategorisinde en iyi ücretsiz uygulamalarda ilk 5’te yer alan; 250.000’den fazla aldığı indirme ve 50.000 aktif kullanıcısı ile android kullanıcılarının gönlünde taht kuran Yemek Tarifleri uygulamasının web’e taşındığını daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. O günden itibaren iyi bir ivme yakalayan MobilYemekTarifleri.com, Ramazan Ayı ile birlikte ivmesini daha da arttırarak, aylık ziyaretçi sayısını 40K-50K’ya çekmişti. Bu kullanıcı sayısı ile birlikte tarif sayısını ve özel menülerini arttıran MobilYemekTarifleri.com başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Türkiye’deki yemek tarifleri sitelerinin yapısından ve tasarımından farklı olarak yayına alınan Mobil Yemek Tarifleri, resimli tarifleri başta olmak üzere kişi sayısı, hazırlık süresi, pişirme süresi gibi önemli noktaları da yemek tarifleri içerisinde paylaşıyor.
Resimli tariflerin dışında; Ramazan Menüleri, Çay Saati ve Videolu tarifler gibi özel bölümleri de bulunan MobilYemekTarifleri.com‘a kullanıcılar, kullanıcı adı ve e-mail yolu ile ya da facebook aracılığı ile kolayca üye olup tariflerini paylaşabiliyorlar. Böylece kullanıcılar tarafından paylaşılan tarifler de platformun sosyal medya hesaplarından kullanıcılara erişiyor.

Yemek Tarifleri Özel MenülerWeb sitesinin yayına girmesiyle birlikte mobil uygulamasında da güncelleme çalışmaları gerçekleştiren Mobil Yemek Tarifleri, yeni mobil uygulamasını yayına almasıyla birlikte, web sayfası ve mobil uygulama arasında sağlayacağı uyum ile kullanıcılarının hem web üzerinden hem de mobil uygulama üzerinden kullanımına olanak sağlayacak.

Sizler de özel yemek menüleri, resimli yemek tarifleri ve videolu yemek tarifleri için mobil uyumlu olan MobilYemekTarifleri.com‘a hem mobil cihazlarınızdan hem de web üzerinden erişim sağlayabilir, birbirinden lezzetli ve pratik yemek tariflerinizi paylaşabilirsiniz.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK