Online 3D Baskı Merkezi : 3DoThis

Online 3D Baskı Merkezi : 3DoThis

0

Günümüz teknolojileri arasında yer alan ve gelecekte yelpazesini daha da genişletecek bir alan olan 3D yazıcı-baskı alanında yeni bir girişim mevcut, hem de bu girişim İzmir’den : 3DoThis

İzmirli firma Voltürk tarafından hayata geçirilen online baskı merkezi 3DoThis, 3 boyutlu imalat sektöründe; en yüksek verim, kalite ve hız değerlerine en düşük maliyet, sorun ve işgücü ile ulaşmayı hedefleyerek faaliyete başlamış.
Bir web sitesi ve bulut alanı olan 3DoThis’de kullanıcılar, site üzerinden 3 boyutlu dosyalarını yükleyip malzeme ve gerekli parametreleri seçip baskı bedelini anlık olarak görüntüleyebiliyor ve isterlerse sipariş verebiliyorlar. Güvenli bir şekilde yapılan ödeme sonrası da sipariş durumu kontrol edilebiliyor.
Tüm bu hizmetler ve aşamalar için ise en uygun fiyat ve en iyi kalite vurgusu ise gözlerden kaçmıyor.

Tamamen verimli çalışma üzerine kurulmuş bir sistem olan 3DoThis.com; Siteye bağlı, sipariş yoğunluklarına göre lokasyonları belirlenmiş 3 boyutlu baskı merkezlerinden oluşmakta. Baskı merkezleri arasında kalite ve fiyat standartları başarı ile uygulanmakta. 3 boyutlu modelinizi sisteme bağlı tüm baskı merkezlerinden aynı fiyata ve aynı kalitede alma imkanına sahip oluyorsunuz. Ayrıca tüm baskı merkezleri için malzeme alımları toplu olarak gerçekleştiği için en uygun fiyatları bulabiliyorsunuz.

Siz de 3 boyutlu baskı yaptırmak ve online baskı merkezini incelemek isterseniz web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK