Bakıcı Bulmanın Kolay Yolu: Evdekibakicim.com

Bakıcı Bulmanın Kolay Yolu: Evdekibakicim.com

0

Çalışan anne ve babaların çocukları, yaşlı bireyler veya hastalar belirli zamanlarda veya uzun süreli bakıma ihtiyaç duyabiliyorlar. Bunun sonucunda tanıdık aracılığıyla veya tavsiye üzerine bakıcılar bulunuyor. Bulunan kişi kim olursa olsun maalesef ki güven duyulamıyor.

İstenilen kriterlerde bakıcı aramayı kolaylaştıran ve güven duygusu sağlayan yeni girişim Evdekibakicim.com bu hizmeti en iyi şekilde sağlamayı amaçlıyor. Evdekibakicim.com, ailelere AIG sigorta güvencesi ile bakıcının sebep olabileceği zarara karşı 100.000$ bedelinde sigorta teminatı sunuyor. Hizmeti almak isteyenler, bakıcıların videolarını izleyebiliyor ve randevu alıp görüşebiliyorlar. İki taraflı anlaşma sağlandığında ödeme gerçekleştiriliyor.

Bu platform sadece bakıma ihtiyaç duyanlara değil, iş arayan bakıcılara da kolay bir şekilde iş bulma olanağı sağlıyor. 5 aşamalı elemeden geçebilen bakıcılar sisteme dahil ediliyor. Hem çalışma saatlerini kendileri belirliyorlar hem de istedikleri işleri kabul edebildikleri gibi red de edebiliyorlar. 3. şahıs sorumluluk sigortası sayesinde hem kendisi hem de hizmeti verdiği kişi korunuyor.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK