Gamebootcamp İstanbul Tanıtım Günü 12 Ağustos’da

Gamebootcamp İstanbul Tanıtım Günü 12 Ağustos’da

0

İstanbul’un merkezinde, Türkiye ve küresel oyun dünyasının nabzını tutan ve bu alana ilgi duyan tüm girişimcileri bekleyen Gamebootcamp İstanbul, 12 Ağustos akşamı keyifli bir tanıtım organizasyonu düzenliyor.

StartersHub bünyesinde oyun fikirlerini hayata geçirip büyütmek isteyen tüm oyun geliştiricilerine açık bir hızlandırma programı olan Gamebootcamp İstanbul, oyun dünyasına belki de ‘ilk’leri kazandıracak yeni girişimcileri arıyor.

StartersHub İstanbul ofisinde dikey bir program olarak kapılarını açan Gamebootcamp Oyun Geliştiricileri Hızlandırma Programı, tüm oyun geliştiricilerini davet ediyor. Gamebootcamp.org sitesi üzerinden isterseniz tek başınıza oyun geliştiriyor olun isterseniz takım olun, başvurmak mümkün.

Gamebootcamp İstanbul, hem yatırımcı hem de Netmarble Turkey ile yaptığı ortaklık ile hazır yayıncı kimliğini ön plana çıkarıyor. Bedava ofis alanları, altyapı destekleri, mentor ve danışman destekleri, eğitim ve atölye çalışmaları ile girişimlerin sadece kendi projelerine odaklanmasını hedefliyor.

gamebootcamp-bilgi

Ayrıca Gamebootcamp İstanbul’a kabul edilen girişimler, Netmarble’ın küresel ve özel oyun yayıncılığı anlaşmalarından da faydalanabiliyor.

Gamebootcamp İstanbul 2015’e dair detaylı bilgi almak & kayıt olmak için : gamebootcamp.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK