GİLT Akademi’16 Girişimcilik Sektörünü Bir Araya Getiriyor

GİLT Akademi’16 Girişimcilik Sektörünü Bir Araya Getiriyor

0

Türkiye girişimcilik ekosistemini her sene bir odakta buluşturan GİLT Akademi, 27-30 Nisan’da 5. kez Kadir Has Üniversitesi’nde gerçekleşecek.
GİLT Akademi 16’nın bu seneki konuları; “Dijital, E-Ticaret, Growth Hacking, Internet of Things, Mobil, Sosyal Medya, Girişim Sermayesi ve Melek Yatırımcılık“olarak belirlendi.

Sektörün önde gelen 30 ismi son gelişmeleri GİLT Akademi’de katılımcılarla paylaşacak. Konferansların yanı sıra Ertuğrul Belen’in onayı ile tüm katılımcılar 1 saatlik hızlı tanışma seansı ile networking yaparak iş çevresini genişletebilecek.
Ayrıca etkinliğin son günü gerçekleşecek olan 4 adet workshop ile katılımcılar ilgilendikleri konularda farklı deneyimler yaşayacaklar.

İzmir girişimi Simenty gibi, E-Tohum 16’nın diğer girişimlerinin de sahne alacağı etkinlikte, melek yatırımcılarla tanışma fırsatı da sunulacak.
Webportaj olarak medya sponsoru olduğumuz ve katılımın ÜCRETSİZ olduğu GİLT Akademi 16’ya katılmak-konuşmacıları incelemek ve programla ilgili detaylı bilgi almak için http://giltakademi.com web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK