Lojistikte Girişimcilik Lojistik Stratejileri Konferansı’nda Konuşulacak

Lojistikte Girişimcilik Lojistik Stratejileri Konferansı’nda Konuşulacak

0

Son yıllarda girişimcilik olgusunun önemli bir unsur haline gelmesi ve bu çerçevede ilgili ekosistemin etkinliğinin artması lojistik sektörünü de önemli derecede etkilemeye başladı.
Küresel olma özelliği ile girişimcilik anlamında çok önemli başarı hikâyelerine sahip olan lojistik sektörü özellikle dijital ve teknolojik gelişmelerle de birlikte çok önemli fırsatları beraberinde getirdi.

Özellikle İzmir’in girişimcilik alanındaki yükseliş döneminde, Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi de lojistik & girişimcilik senkronizasyonunu gözler önüne serecek olan Türkiye İçin Lojistik Stratejileri Konferansı’nı düzenliyor.
21 Nisan 2016 tarihinde “Lojistikte Girişimcilik” ana teması kapsamında İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Yerleşkesinde gerçekleştirilecek olan konferansta Lojistik ve Girişimcilik alanından birçok önemli isim bulunuyor.

Konuşmacıları arasında Prof. Dr. Murat ÖZGÖRENDEPARK Yk. Başkanı, Prof. Dr. Okan TUNADEÜ Denizcilik Fakültesi Lojistik Yönetimi Bölüm Başkanı, Hulusi BERİKBerik Girişim, Numan Numan-212 Venture Capital ve İzmirli girişimci Atilla ALTAYEkapıcı.com gibi isimler bulunan Lojistik Stratejileri Konferansı‘na dair detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için http://www.lojistikstratejileri.com/ web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK