Thread İle Giyinmek Artık Çok Kolay

Thread İle Giyinmek Artık Çok Kolay

0

İlk görünüş insanlar için çok önemli bir kavramdır. Erkeklerin çoğu güzel bir şekilde giyinmek istemesine rağmen alışveriş yapmaktan nefret ederler. Thread adlı site tam olarak bu iş için hazırlanmış. İçeriğinde, sahip olduğu algoritma ve barındırdığı birçok modacıyla işinizi oldukça kolaylaştırıyor.

Thread adlı sitenin nasıl çalıştığından bahsedelim. Öncelikle giyim tarzınızı seçebileceğiniz ufak bir anket dolduruyorsunuz. Hemen arkasından kendinize ait birkaç tane fotoğraf yüklemenizi istiyor. Sitenin yapısında yer alan algoritma sayesinde kıyafetlerin size uygun olması için göz renginizden vücut şeklinize kadar hepsini göz önünde bulunduruyor. Daha sonra sizin için seçtiği kıyafetleri beğeninize sunuyor ve istediğiniz site üzerinden direk satın alabiliyorsunuz. Ayrıca aldığınız hizmeti değerlendirebiliyorsunuz. Böylece sistem zamanla daha güzel ve kullanışlı hale gelecektir.

Online moda servisi, şimdilik sadece İngiltere’de kullanılıyor. Ayrıca hızlı bir gelişim sürecinde olduğundan önümüzdeki yıllarda daha da yayılması beklenmekte…

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK