Tamindir’den Android Kullanıcılarına Özel ‘Tooltapp’ Uygulaması

Tamindir’den Android Kullanıcılarına Özel ‘Tooltapp’ Uygulaması

0

Yüksek fiyatlar vererek aldığımız cihazların birçok özelliğini bilmiyoruz. Telefonumuzun, tabletimizin özelliklerini bilmemiz cihazları daha stabil ve uzun süreli kullanmamıza yardımcı olur. Ünlü markaların üzerinde fazlasıyla çalıştığı işletim sistemi olan Android işletim sisteminin özellikle donanıma göre yüksek performansı göze çarpıyor. Ama özellikleri ne kadar iyi olursa olsun maalesef küçük de olsa sorunlar yaşıyoruz.

İzmir’in önde gelen girişimlerinden Tamindir.com‘un ana firması CNT Bilişim tarafından geliştirilen Tooltapp, hem her telefonun kendine özel sorunlarına güncel çözümler bulup hem de çeşitli bilişim sitelerinden güncel haberleri, uygulamaları ve oyunları önümüze getiriyor.

Uygulamanın içeriğinden bahsedecek olursak, giriş yaptığımızda ya kimlik belirtmeden ya da Facebook veya Google+ ile giriş yapabiliyoruz. Daha sonra otomatik olarak sırasıyla cihazımızın marka ve modeli, Android sürümü ve kullanılan operatör geliyor. Ana ekranda ise haberler, uygulamalar, oyunlar dizili.

Uygulamaya dair Video’lu incelememiz

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK