Webportaj Yeni Konseptiyle Yayında

Webportaj Yeni Konseptiyle Yayında

0

webportaj2014 Aralık ayında Aldenard girişimi olarak başladığımız Webportaj’da yaklaşık 6 ay içerisinde önemli bir yol katettik. Temelde İzmir bilişim & girişim sektörünün canlanmasını, var olan potansiyelini ortaya çıkarmasını baz alan girişimimizde gerek İzmir bilişim firmalarını, İzmir girişimlerini tanıttık, gerekse İzmir’de olan, temelinde bilişim & girişim yatan etkinliklerde yer aldık, sponsorluklar sağladık.
İzmir bilişim & girişim ekosistemine katkı sağlayan Teknoparklar ve Teknoloji Transfer Ofisleri de, bu 6 aylık süreç de büyük destekçilerimiz oldular.

6 ay içinde aldığımız geri dönüşler ve yorumlar gösterdi ki; “Webportaj” İzmir için önemli bir parça haline geldi ve kurumsal bilinirliğini her geçen gün daha da arttırdı.
Biz de bu yükselişin verdiği mutluluk ve çalışma azmiyle temelde İzmir olmak üzere, bilişim ve girişim sektörüne daha fazla katkı vermeyi hedefledik.
Bu hedefimiz doğrultusunda farklı bir konsepte ve içeriğe geçme kararı aldık.
Yeni ofisimizde artık daha çok video içeriği üretecek olmamızın yanında, sadece görsel içeriklerle kalmayacak, İzmir başta olmak üzere; bilişim ve girişim sektörüne dair yazılı içerikler üreten ve sponsorluklarını da arttıran “Bilişim & Girişimin Medya Hali” olan bir Webportaj ile yayında olacağız.

Biz çalışmalarımızı arttırırken, İzmir firmalarının da ellerini biraz daha taşın altına koymaları gerektiğini belirtmek istiyorum.

6 Aylık süreç boyunca biz genç bilişimcilere destek olan teknoparklara, bilişim firmalarına, sektörden abi olarak gördüğümüz insanlara ve ekibimizin kurucu ekibinde yer alarak koordinatörlük görevlerini üstlenmiş Ogün KARA‘ya, Onur PARMAKSIZ‘a Sevcan EŞİM‘e ayrıca teşekkür ediyorum.

Yeni Webportaj’dan Sevgilerle…

Anıl GÜNDOĞAN
Aldenard Bilişim & Webportaj Kurucusu

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK